0 Список порівняння
0 Вибрані товари
0
09:47:41 - 23.07.2019
Валюта: ₴ (UAH)
  • Р (RUB)
  • $ (USD)
  • € (EUR)
  • ₴ (UAH)
  • (BYN)

Особистий кабінет інтернет-магазину алкогольних напоїв "Світ Напоїв"

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://romza.ru/ (далі - Сайт), погоджується з умовами справжнього Згоди на обробку персональних даних (далі - Згода) відповідно до ст. 9 Федерального закону від 27.07.2006 № 152-ФЗ «Про персональних даних». Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту.

Користувач дає свою згоду ІП Забродін Роману Олександровичу (далі - Оператор), який знаходиться за адресою: Росія, 660062, г. Красноярск, ул. Гладкова, 4 (тел. 8-800-234-0-248), на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.

2.Згода поширюється на наступну інформацію: прізвище, ім'я, по батькові, телефон, електронна пошта.

3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов'язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень.

4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, за згодою суб'єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.

6. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: manager@romza.ru.

7. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.

8. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних по причин, зазначеним в п.6 даного документа.