0 Список порівняння
0 Вибрані товари
0
07:03:36 - 25.05.2019
Валюта: ₴ (UAH)
  • Р (RUB)
  • $ (USD)
  • € (EUR)
  • ₴ (UAH)
  • (BYN)
07:03:36 - 25.05.2019

Відкриття ресторації Фляшка Кляйна

Відкриття ресторації Фляшка Кляйна
Не так давно хоричний підрозділ групи компаній "Світ напоїв" вирішив відродити концептуальний заклад Фляшку Кляйна — ресторацію, названу в честь цікавої теорії німецького фізика-математика Фелікса Кляйна.

На відміну від попередньої версії закладу, який працював на вул. Вірменській (у центрі Львова), в новій Фляшці буде величезний вибір алкоголю за цінами магазину Світ напоїв. Сама лишень винна карта за попередніми підрахунками провідного сомельє групи компаній Світ напоїв включатиме 130 позицій!

Творці ідеї хочуть вже після Великодня відкрити «Фляшку Кляйна» у вигляді великого бару, де антураж створюватимуть пляшки алкоголю, біля якого не пити буде неможливо. А якщо додати ще той факт, що в закладі не буде звичних страв, а лише закуски (в легкому стилі) і гратиме драйвова музика — вважайте столики будуть заброньовані на місяць вперед.

І це ви ще не знаєте, де він знаходитиметься! На місці колишнього ресторану "Золото Полуботка" на проспекті Свободи 25 у м. Львів. Орієнтир — сітілайт із зображенням Фелікса Кляйна навпроти входу.

Тому як матимете час — заходьте у «Фляшку Кляйна» на келих-другий чогось, що найбільше любите.
07:03:36 - 25.05.2019
Повернення до списку