0 Список порівняння
0 Вибрані товари
0
07:05:17 - 25.05.2019
Валюта: ₴ (UAH)
  • Р (RUB)
  • $ (USD)
  • € (EUR)
  • ₴ (UAH)
  • (BYN)
07:05:17 - 25.05.2019

«Львівське» скоро смакуватимуть у Китаї.

«Львівське» скоро смакуватимуть у Китаї.
Вже у першому кварталі 2017 року компанія Carlsberg Ukraine відправить першу партію «Львівського» у Китай. Про грандіозні плани щодо китайського ринку на прес-конференції повідомив генеральний директор компанії — Євген Шевченко. Плануються щоквартальні поставки в об’ємах більше трьохсот тисяч літрів «Львівського».
Гендиректор окреслив і проблеми, які треба вирішити для початку, — для адаптації у Китаї «Львівському» прийдеться дещо змінитись.
· Міцність «Львівського» у 4,5% занадто висока для китайців, найпопулярніше китайське пиво має лише 2,5%.
· У Китаї має попит тара 0,33 литра, а Carlsberg Ukraine у такі пляшки «Львівське» не розливає.
Керівник компанії впевнений, що проблеми будуть вирішені найближчим часом. «Нам потрібно не тільки почати експорт, а й забезпечити успіх, щоби перша партія пива не стала останньою» — говорить Євген Шевченко.
Те, що в китайському об’єктиві опинилося саме «Львівське», не дивує: бездоганний напій, рецепт якого оснований на трьохсотлітніх традиціях пивоваріння і секретами львівських пивоварів, має найбільшу кількість прихильників в Україні і набуває популярності у Європі.
Довідка. Виникнення китайських пивоварень — результат втручання Німеччини у ринок Піднебесної. Саме німці привезли в Китай ячмінне пиво в кінці XIX століття. Щоби отримати широке визнання у китайців, знадобилося немало часу — майже століття. Та на сьогодні Китай — не лише споживач, а й виробник. Пивоварні процвітають, а найякісніші торгівельні марки популярні не тільки в Китаї, а й за кордоном.
Українцям знайоме пиво Harbin Beer, яке стало першим китайським у складі офіційних партнерів Чемпіонату світу з футболу у 2010 році. Після цієї події Harbin Beer набуло популярності і сьогодні його можна купити в 30 найбільших мегаполісах світу. Звісно, історія і культура споживання пива в Китаї не настільки багата, як у Чехії чи Ірландії, але свої традиції вже є.
Щодо імпорту, то «Львівське» від Carlsberg Ukraine буде змагатися за популярність з основними імпортерами — Німеччиною, Мексикою, Південною Кореєю.
07:05:17 - 25.05.2019
Повернення до списку