0 Список порівняння
0 Вибрані товари
0
07:45:31 - 18.02.2019
Валюта: ₴ (UAH)
  • Р (RUB)
  • $ (USD)
  • € (EUR)
  • ₴ (UAH)
  • (BYN)
07:45:31 - 18.02.2019

Дегустація вин Don Alejandro Winery

Дегустація вин Don Alejandro Winery
Ще зовсім недавно таких людей називали простим словом — гаражисти. Зараз Олександр Шаповалов або Дон Алєхандро (як його знає світ) — крафтер, або міні-винороб, визнаний законодавством і чималою кількістю поціновувачів справжнього українського вина.

Історія Дона Алєхандро почалась ще в дитинстві, коли його дід — колишній військовий, а згодом — винороб, брав малого на невеликі виноградники і пророкував йому: «це стане справою твого життя».
Так і сталося. Проте не одразу. Довгий час Олександр працював в архітектурно-будівельній фірмі і часу вистачало хіба на сім'ю та короткотривалі подорожі, де він вивчав винну культуру світу.
А вже в 2005 році в Одеській області, на колишніх катакомбах було зведено маленьку виноробню в іспанському стилі. А згодом до неї почали звозити прекрасні мерло, каберне, сапераві, рислінг, шардоне з різних куточків Одещини, з виноградників Дона Алєхандро.

Зараз Дон — перший офіційно зареєстрований міні-винороб в Україні. А Don Alejandro Winery — виноробня неподалік Одеси, яка в рік може виготовляти 220 тисяч пляшок.
І це все ручна праця! До збору винограду залучають одеситів-фермерів, які власноруч доглядають за лозами, лишаючи на них тільки найкращі грони. Привозять виноград на виноробню, вручну його пресують, потім вручну виготовляють вино. Вручну розливають по пляшкам і розклеюють на них етикетки та акцизні марки. Все робиться руками: від початку до кінця.

Особливістю вин Дона Алєхандро є те, що вони цікаві. Їх потрібно досліджувати, розкривати. По-справжньому оцінити їх зможуть «напиті» дегустатори з досвідом куштування вин, з розумінням властивостей того чи іншого виноградного сорту.

Виноробня дотримується космодинамічного принципу виготовлення вин, коли всі збирання винограду, розливи та навіть дегустації проводять, зважаючи на планетарний, місячний та посівні календарі. А про сам матеріал і землю дбають так, як про живий організм, працюючи в межах органічної ідеології. Навіть освітлення вина на виноробні відбувається природньо — за допомогою гравітації (!) з роками. Вражає, правда?

І знаєте, що в цьому всьому найкраще? Що відтепер вина Don Alejandro Winery будуть доступними по всій території Західної України кожному! Адже Група компаній Світ Напоїв бере його у свій дистрибуційний портфель! Тож незабаром очікуйте і в нас на сайті.

На честь цього Світ Напоїв провів закриту дегустацію для кращих сомельє Львова у ресторані Mon Chef. 
07:45:31 - 18.02.2019
Повернення до списку