0 Список порівняння
0 Вибрані товари
0
16:29:54 - 13.06.2021
Валюта: ₴ (UAH)
  • Р (RUB)
  • $ (USD)
  • € (EUR)
  • ₴ (UAH)
  • (BYN)

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ 

Поданий нижче текст є Договором між Інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою http://svit-napoiv.ua/, що має назву надалі «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець», і визначає умови резервування товарів через сайт Інтернет-магазину, з метою їх подальшого придбання Покупцем. 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до статей 633, 641 і глави 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.

2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ 

2.1. Інтернет-магазин – Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгова Компанія Європа-Контакт», суб’єкт господарювання зареєстрований відповідно до законодавства України, що оперує сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою http://svit-napoiv.ua/

2.2. Алкогольна продукція - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік продуктів, отриманих шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових продуктів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць.

2.3. Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів народного споживання, за винятком Алкогольної продукції.

2.4. Покупець - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів та/або Алкогольної продукції, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа/фізична особа-підприємець.

2.5. Замовлення - оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів та/або Алкогольної продукції, для подальшого їх викупу Покупцем.

2.6. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою http://svit-napoiv.ua/, і містить всі ознаки публічної оферти з пошуку, комплектації і резервування товарів та / або Алкогольної обраних Покупцем на сайті.

2.8. Особистий кабінет - простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, в якому відбивається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів та/або Алкогольної продукції, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари та/або Алкогольну продукцію згідно Замовлення Покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:

3.2.1. Пошук, комплектація і резервування Товарів та/або Алкогольної продукції на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті. Придбання зарезервованих позицій здійснюється Покупцем на території магазину «Світ напоїв», розташованого за адресою: місто Львів, вулиця Городоцька, 242.

3.3. Інтернет-магазин не здійснює продаж і доставку Товарів і Алкогольної продукції, а здійснює послуги з комплектації та резервування Замовлень на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті, для їх подальшого викупу і самовивозу Покупцем. Зазначені на Сайті ціни на Товари та Алкогольну продукцію включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитанні тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

4. ПРАВИЛА РОБОТИ З САЙТОМ 

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

4.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:

- Ім'я прізвище

- Номер телефону

- Адреса електронної пошти

- Пароль

- іншу інформацію на вимогу Інтернет-магазину (Сайту)

4.4. Покупець зобов'язується надати правдиву, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації наданої Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.

4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особовому кабінету.

4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазину, надіславши електронний лист на svitnapoiv.shop@gmail.com або зв'язатися по телефону +38 (067) 48-48-384.

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, тощо).

4.9. Заборонено використовувати Сайт в протизаконної і забороненої діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає та/або ущемляє честь, гідність та/або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.

5. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. 

5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів та/або Алкогольної продукції в віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оформити замовлення»

5.2. Оформити Замовлення на Товари та Алкогольну продукцію можуть всі Покупці незалежно від реєстрації.

6. ПОРЯДОК ОПЛАТИ 

6.1. Покупець набуває Товари та Алкогольну продукцію, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину по їх пошуку, комплектації і резервування, на території магазину «СВІТ НАПОЇВ», розташованого за адресою: місто Львів, вулиця Городоцька, 242.

6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів, Алкогольної продукції і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.

6.3. Покупець здійснює оплату Замовлення готівкою на касі магазину зазначеного в п. 6.1. цього Договору. Оплата проводиться в національній валюті України – гривні.

6.4. Оплата здійснюється після того, як Покупець ознайомився і перевірив номенклатуру зарезервованих Товарів та/або Алкогольної продукції в зазначеному в п. 6.1. цього Договору місці їх продажу.

7. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ 

7.1. Інтернет-магазин здійснює комплектацію і резервування Замовлень, і до ухвалення рішення про покупку Покупець може відмовитися від Замовлення, що не сплачуючи при цьому ні його вартості, ні вартості послуг.

7.2. При оформленні Замовлення, Покупець погоджується з тим, що він не має права відмовитися від замовлених Товарів після ухвалення рішення про покупку.

7.3. Повернення придбаної Алкогольної продукції не проводиться, що регламентується нормами законодавством України.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ 

8.1. При реєстрації на Сайті Покупець надає свої персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього Договору, але не обмежуються цим.

8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

8.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.

8.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або її правдивістю.

9. ІНФОРМАЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ 

9.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.

10. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ (ІНФОРМАЦІЇ), РОЗМІЩЕНИХ НА САЙТІ 

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

10.2. Весь зміст та вміст Сайту охороняється законодавством України.

10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або поступку, створювати вторинні документи та інше.

11. ІНШІ УМОВИ  

11.1. Цей договір укладено на території України і всі його умови підпорядковується нормам матеріального права України.

11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього Договору не веде до недійсності договору в цілому.

11.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.

11.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.