0 Список порівняння
0 Вибрані товари
0
15:30:11 - 13.06.2021
Валюта: ₴ (UAH)
  • Р (RUB)
  • $ (USD)
  • € (EUR)
  • ₴ (UAH)
  • (BYN)

Доставка алкоголю по всій Україні від інтернет-магазину "Світ Напоїв"

Інтернет-магазин доставляє товар Новою поштою або власною службою доставки.

Вартість доставки визначається перевізником, кошти за доставку товару оплачує Покупець. Про можливість безкоштовної доставки дізнавайтесь у менеджера. 

Доставка по Львову здійснюється протягом дня. Замовлення до 1000грн тарифікуються згідно тарифу кур'єра, більше 1000грн доставка по Львову вважається безкоштовною. 

Час доставки:

Час доставки вам повідомить наш менеджер, зателефонувавши одразу або повідомивши листом чи смс після оформлення замовлення. 

Увага! Невірно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть спричинити затримку замовлення. Будь ласка, уважно перевіряйте свої персональні дані під час реєстрації і оформлення замовлення. Конфіденційних ваших даних гарантована. Ми не передаємо їх стороннім особам.

Доставка здійснюється протягом 2-х днів з 10:00 до 19:00, в суботу та неділю доставки немає. Товари, замовлені у вихідні, доставляються в понеділок. Час доставки залежить від часу розміщення замовлення.

Місце доставки:

Доставка здійснюється за адресою, вказаною під час замовлення.

Правила:

До товару ми додаємо всі необхідні документи: товарний, касовий чеки. Ціна, вказана в документах, які передає кур’єр — остаточна і корегуванню не підлягає. Вартість доставки оплачується безпосередньо перевізнику.

Увага! Про всі характеристики товару, які цікавлять, просимо розпитувати наших менеджерів. В обов’язки кур’єрів не входить консультація стосовно товару. Під час отримання перевіряйте цілісність товару.  Якщо у вас є побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину — пишіть нам svitnapoiv.shop@gmail.com