Найпопулярніші коктейлі в Україні — Дайкірі, Негроні і не тільки

Найпопулярніші коктейлі в Україні — Дайкірі, Негроні і не тільки

Щоби зробити висновки для гучної заяви про коктейлі-симпатики, замовленням журналу Forbes були опитані бармени найвідоміших клубів, барів і ресторанів Києва, Львова, Дніпра і Одеси. Названі коктейлі замовлялися найчастіше протягом минулого року.


Old fashioned. Безумовний лідер серед коктейлів: на денце склянки-рокс кладуть вишеньку і часточку апельсина, додають кубик тростяного цукру, просочений біттером Angostura, наповнюють склянку льодом і наливають 50 мл бурбону. Розмішати коктейльною ложкою — і напій готовий!

· Negroni. Наповніть рокс кубиками льоду, додайте порівну джин, червоний вермут, кампарі — по 30 мл приблизно. Прикрасьте склянку кружечком апельсину — і напій, названий на честь італійського графа, який був вимушений емігрувати з батьківщини, готовий.

· Manhattan. Авторство цього коктейлю приписують матері Уїнстона Черчілля, та достовірність не встановлена. В шейкері змішайте 25 мл червоного вермуту, 50 мл бурбона, 2 краплі біттеру Angostura. Склянку наповніть кубиками льоду і вилийте на лід збиту суміш. Потім перелийте коктейль у заморожений келих, скориставшись стрейнером, щоб позбавитись шматочків льоду. Прикрасьте келих коктейльною вишенькою.

· Daiquirí. Улюблений коктейль Гемінґвея і Кеннеді простий у приготуванні: 15 мл цукрового сиропу, 30 мл лаймового соку, 45 мл світлого рому змішайте в шейкері з льодом (близько 100 гр) і налийте у заморожені коктейльні келихи.

· Маргарита. Спочатку підготуйте келихи — змажте краї соком лайму, притисніть до насипаної у тарілочку солі і помістіть в морозильну камеру. У шейкер влийте 50 мл текіли, 30 мл соку лайму, 25 мл лікеру Triple Sec і 10 мл цукрового сиропу, а потім досипте 200 мл льоду. Добре збийте і, відцідивши великі шматки льоду з допомогою стрейнера, налийте коктейль у заморожені келихи.

· Mojito. В склянку влийте сік половинки лайму, подрібніть у сік 5-6 листочків свіжої м’яти, наповніть склянку кубиками льоду, додайте 30 мл рому, а потім по вінця долийте содовою.

· French 75. Коктейль названий на честь артилерійської гармати у роки Першої світової, що відображає його дію — від напою легко і швидко сп’яніти. Подається у келихах Flute: на денце кладуть вишеньку, у шейкері з льодом змішують 30 мл джину (наприклад, Bombay), по 10 мл лимонного соку і цукрового сиропу, виливають у келих і до верху наповнюють шампанським чи ігристим вином — білим напівсухим.