ДОСТАВКА
Спосіб доставки замовленого товару Ви обираєте під час оформлення Замовлення самостійно.
Можливі варіанти отримання Замовлення:
- самозабір товару за адресою виставкового торгового офісу Інтернет-Магазину "Світ напоїв" (Львів, вул. Городоцька, 242)
- доставка транспортною Компанією Нова Пошта на адресу обраного відділення (за рахунок Отримувача згідно тарифів Транспорної Компанії).
Доставка по Львову:
- замовлення вартістю понад 1 000 гривень доставляються в межах міста БЕЗКОШТОВНО 
- замовлення вартістю до 1 000 гривень доставляються на адресу Клієнта в межах міста Кур'єром Компанії Нова Пошта згідно тарифів Транспортної Компанії.
Терміни Доставки:
- по Львову доставка замовлень, узгоджених до 14:00, здійснюється в день їх оформлення (за умови наявності товару). Замовлення, оформлені після 14:00, доставляються на наступний робочий день
- по Україні відправлення узгоджених замовлень до 14:00 здійснюється в день їх оформлення (за умови наявності товару). Замовлення, оформлені після 14:00, відправляються на наступний робочий день. Тривалість доставки визначається віддаленістю Отримувача (як правило - від 1 до 4 робочих днів).

ОПЛАТА

Спосіб оплати замовленого товару Ви обираєте під час оформлення Замовлення самостійно.
 Можливі варіанти оплати Замовлення:
- дистанційна оплата на банківську картку ПриватБанк через систему Приват24 чи мережу терміналів (банківська комісія - за рахунок Платника)
- оплата готівкою за адресою виставкового торгового офісу Інтернет-Магазину "Світ напоїв" - Львів, вул. Городоцька, 242. В офісі також встановлено термінал для можливості розрахунку банківською карткою
- постсервіс (післяплата) - оплата за товар при його отриманні на складі Транспортної Компанії або при доставці Замовлення Кур'єром на Вашу адресу (Вартість послуги переказу коштів сплачує Отримувач товару згідно тарифів Транспортної Компанії).