Інтернет-магазин СВІТ НАПОЇВ - це найкращі пропозиції алкоголю та їжі Торгової Компанії "Європа-Контакт", яка вже 20 років працює на ринку України.

Багато наших Клієнтів у Львові вже добре знають професійний сервіс та якість нашої продукції через мережу власних магазинів та ресторанів Компанії:

-       Світ напоїв - мережа роздрібних магазинів;

-       Золото Полуботка - ресторан;

-       На бамбетлі - кав'ярня;

-       Фляшка Кляйна - концептуальний ресторан.

Наші Клієнти звикли до високого сервісу та широкого вибору алкогольної продукції торговельної мережі роздрібних магазинів "Світ напоїв" у Львові. Ми дуже раді бути тепер ще зручнішими для львів'ян та доступними для усієї України!

Інтернет-магазин "Світ напоїв" пропонує лише якісний та оригінальний алкоголь. Асортимент магазину налічує понад тисячу найменувань товару в усіх цінових категоріях - від напоїв економ-класу до елітної алкогольної продукції, ексклюзивних чи колекційних пропозицій з усього світу. Ми пропонуємо оригінальний алкоголь українських виробників та перевірених відомих світових Брендів.

Особливою популярністю у магазині"Світ напоїв" користується продукція торгових марок:

- Тиса (коньяки Ужгородського коньячного заводу), коньяк Барон Отард, грузинські коньяки Асканеллі, вірменські коньяки Армаді та Тигран, український коньяк Зелений Гай;

- подарункова горілка преміум-класу Золото Полуботка, Зернова рецептура (горілка), продукція Львівського лікеро-горілчаного заводу (горілка Львівська, Лемберг, Преміум Львівська, Львівська горілка), продукція Житомирського лікеро-горілчаного заводу (горілка ТМ Президентський Стандарт та ТМ Чуднів), горілка Фінляндія, французька горілка Грей Гуз;  

ром Бакардi, віскі Джек Деніелз, віскі Скоттіш Коллі, текіла Месікано, абсент Туйон, самбука Італіка, віскі Дюарс та Вільям Лоусонз, джин Бомбей;

- асортимент Артемівського заводу шампанських вин, вина Мартіні Асті, Каса Вече, Чізай, Тамада, Сарторі, Адаманті, Шато Мухрані, Старий Тбілісі, шампанське Одеського заводу ТМ ЛяФеста, вина Посада Дель Рей та Сомельє, іспанські вина Торо Рохо;

вермути Мартіні, лікери Старий Талін, лікер Броганс, лікери Бан;

продукція Плосківського заводу мінеральних вод, натуральна мелена кава торгової марки Філіжанка.

Інтернет-магазин "Світ напоїв" використовує зручні способи оплати та доставки замовленого товару,більшість якого є в наявності. Це дає можливість швидко і якісно виконати Ваше замовлення.

На сайті Ви завжди можете ознайомитись із цікавими рецептами алкогольних коктейлів або корисною інформацією професійних сомельє.

В Компанії стабільно працює понад 100 кваліфікованих Працівників. Керівництво приділяє особливу увагу постійному розвитку Персоналу і створенню сприятливої атмосфери для професійного зростання Працівників з метою якісного обслуговування наших Клієнтів.

Ми любимо те, що робимо!

Ваш"Світ напоїв" - інтернет-магазин алкоголю та їжі!